+421 903 259 369

info@chataslovakia.sk

Chata 2 Chata 1
  • Chataslovakia
  • Chataslovakia
  • Chataslovakia
  • Chataslovakia
  • Chataslovakia
  • Chataslovakia

Chata s wellnessom - štvormiestnou kombinovanou saunou -fínska a infra a hydromasážnou vaňou pre dve osoby, celková kapacita pre ubytovanie je 6+2 osoby a s WiFi pripojením 4G.

Dovolenka strávená na našej chate v letných mesiacoch je výborná príležitosť pre kompletný relax pre rodiny s malými deťmi, ozdravný pobyt, pre milovníkov plávania, či vyznávačov rybolovu, člnkovania, paddleboardu, turistiky, cykloturistiky, golfu, hubárčenia, prechádzky v okolitom lese.

Tále Gray Bear je prvé 18 – jamkové majstrovské golfové ihrisko na Slovensku vzdialené 4000 m. V okolí do 500 m sú možnosti stravovania a občerstvenia, diskotéky a podobne.
Vodná nádrž je vzdialená cca 200 m od chaty.

Počas Vášho pobytu môžete využiť ponuku mnohých prírodných aj kultúrno-historických pamiatok regiónu, ako je napríklad Jaskyňa mŕtvych netopierov, Bystrianska jaskyňa, romantická a človekom málo dotknutá Vajskovská dolina s mohutnými vodopádmi alebo unikátna Čiernohronská železnica, Horehronské cyklodreziny, Splav Hrona, Technická pamiatka Chmarošský viadukt, Lesnícky skanzen vo Vydrove, Hutníckej múzeum v Podbrezovej, Horehronské múzeum Brezno, Tarzánia Tále, Hrad Slovenská Ľupča a ďalšie.

Počas zimných mesiacov aktívni lyžiari iste ocenia lyžiarske svahy cca 200 m od chaty SKI Krpáčovo s požičovňou lyžiarskej výstroje, so službami inštruktora lyžovania alebo neďalekých stredísk SKI Tále, SKI Mýto pod Ďumbierom, SKI Chopok Juh - Jasná Nízke Tatry.

Prízemie

Na prízemí je vstupná miestnosť z ktorej sa je vstup do spojovacieho traktu, kde je umiestnené samostatné umývadlo, automatická práčka bojler na teplú vodu. Zo spojovacieho traktu je vstup do kúpeľne so sprchovým kútom a WC a samostatného WC s umývadlom ako aj vstup do relaxačnej miestnosti so saunou a hydromasážnou dvojmiestnou vaňou.

Zo vstupnej miestnosti je aj vstup do obývačky, ktorá je vybavená obojživelným krbom na pevné palivo, ktorý okrem elektrického kúrenia zabezpečuje vykurovanie celej chaty. Obývačka je vybavená koženou sedacou súpravou 3+2+1, televízorom so satelitným príjmom, DIGI TV, rádiom s CD prehrávačom a WiFi routrom G4,

Obývačka je prepojená s kuchyňou, so stolovaním pre 6+2 osôb, je nadštandartne vybavená umývačkou riadu, indukčnou keramickou varnou doskou, klasickým murovaným sporákom s rúrou na pevné palivo, mikrovlnnou rúrou, presso kávovarom na zrnkovú kávu, prekvapkávacím kávovarom na mletú kávu, rýchlovarnou kanvicou, hriankovačom a chladničkou s mrazničkou.

Poschodie

Zo vstupnej miestnosti vedú schody na prvé poschodie, kde sa nachádzajú 2 spálne a 1 priechodná izba, ktorá slúži ako pracovňa alebo herňa pre deti. Táto izba je vybavená DIGI TV, detským hrami, kartami, písacím stolom, kreslom a kopírkou so scanerom.

Z priechodnej izby je vstup do izby č. 2 , ktorá je vybavená 1-nou manželskou posteľou a 2-mi samostatnými posteľami.

Do izby č.1 sa vchádza zo schodiskovej podesty a táto izba je vybavená 1-nou manželskou posteľou a 1-nou poschodovou posteľou a na požiadanie poskytujeme detskú postieľku.

Ubytovaným hosťom je počas celého pobytu k dispozícii relaxačná miestnosť s kombinovanou saunou (fínska + infra) s kapacitou pre 4 osoby, sprchovacím kútom a rovnako dvojmiestna relaxačná hydromasážna vaňa (každý hosť si samoobslužne napustí a vypustí vodu, bez chemikálií).

Taktiež je k dispozícii bezplatné pripojenie na internet WiFi 4G.
Pri chate je k dispozícii lúka na hranie, ohnisko s posedením a altánok so stolom a posedením, kde ubytovaní hostia môžu grilovať, alebo variť v kotlíku.

Pre deti je pripravená trampolína (3,66 m), hojdačky, pinpongový stôl a pieskovisko s hračkami.
Výborná poloha chaty v tichom prostredí ihličnatého lesa v kombinácii so zaručeným súkromím a nadštandardným vybavením, je zárukou skvelej dovolenky plnej relaxácie a pokoja, ale aj aktívneho oddychu.
Chata svojím komfortným vybavením uspokojí aj požiadavky náročnejších hostí.
Príjazd ku chate je po asfaltovej komunikácii. V zime odporúčame reťaze, parkovanie pri chate je bezproblémové.

Tešíme sa na Vašu návštevu u nás, v Chate Slovakia č. 1.